• Pazartesi - Cumartesi | 8.00 - 18:30
  • Şaşmaz Oto San. Sitesi 6. Cad. 62.Sk No:2/A Etimesgut/ANKARA
  • +90 (312) 278 54 00

BAR OTOMOTİV

BEST AUTO REPAIR

Kurumsallaşmaya büyük önem veren Bar Otomotiv Özel Servis, ciddi altyapısı ve örnek uygulamalarıyla müşterilerinin hizmetindedir.

Kurumsal bir şirket olarak:

VİZYONUMUZ

Oto servis alanına yepyeni ve modern bir bakış açısı getirmek; 7/24 saat hizmeti sürekli ve standart kalitede en uygun ödeme şartlarında sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri menuniyetinin ötesine geçen ve beklentileri fazlasıyla karşılayan bir şirket olarak; en ileri teknolojik yatırımlar sunmak, tecrübeli ve eğitimli personel ile süratli ve kaliteli hizmet sunmaktır.

 — İbrahim ARAPOĞLU Servis Müdürü

NEDEN BAR OTOMOTİV ?

En önemli ilkemiz; Araçlarınızı güvenliğiniz için koruyarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için kendimizi en iyi kalitede ve kabul edilebilir fiyatlarla hizmet sunmaya adadık.

  • Mekanik, boya – kaporta servislerini sunarak, aracınızın bütün ihtiyaçlarınızı tek elden karşılıyoruz
  • Orjinal yedek parça kullanarak aracınızın ömrünü uzatıyoruz
  • Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerinden kasko ve trafik sigortası imkanı sağlıyoruz
  • Anlaşmalı olduğumuz banka kartlarına taksit imkanı sağlıyoruz

Aracınızı hem trafikteki risklerden hem de çevresel risklerden korumak için zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası yaptırmalısınız. Trafik sigortası yasal olarak zorunlu olduğundan mutlaka yaptırılmalı ve trafik sigortası olmadan trafiğe çıkılmamalıdır.

Kasko sigortası ise isteğe bağlı olarak yapılmaktadır. Kapsam alanı olarak trafik sigortasının kapsamı dışında olan pek çok teminat kasko sigortası içermektedir. Trafik sigortasında herhangi bir kaza/hasar durumunda karşı tarafın riskleri kapsam altındadır. Eğer hatalı olan poliçe sahibi ise, kazaya karışan diğer tarafın masrafları trafik sigortası tarafından karşılanır. Hatalı olan taraftaysanız ve kasko poliçeniz yoksa sadece karşı tarafın masrafları ödenir, sizin masraflarınız trafik sigortası dışındadır. Kasko sigortası yaptırarak öncelikle kaza durumunda kendi risklerinizi güvence altına almış olursunuz.

Aracınız çalındığında yerine aynısını koyabilecek ekonomik gücünüz yoksa mutlaka kasko yaptırmalısınız!

Sigorta, neden sigorta yaptırmalı? sorusuna cevap olacak şekilde finansal olarak varlık sahiplerini korumak amacıyla ortaya çıkmıştır. Kasko yada konut sigortasında da amaç değişmez. Bu nedenle eğer yerine yenisini koymakta zorlanacağınız varlıklarınız varsa mutlaka sigorta yaptırmalısınız.

Anlaşmalı Olduğumuz Kasko & Sigorta Firmaları